Vokal ve Enstrüman Kursları

Çocukların ve gençlerin kültürel, sosyal gelişiminde müziğin ve sanatın çok büyük rol oynadığını düşünüyoruz. Çocukların dans ederken veya müzik yaparken büyük zevk alması bir yana; sanatsal becerilerinin gelişmesi, eğitim süreçlerinde ve toplum içindeki etkileşimlerinde önemli katkı sağlamaktadır. Analitik ve yaratıcı düşünme gibi zihinsel yeteneklerin yanı sıra ufak yaştaki çocukların motor fonksiyonlarının gelişmesinde de faydaları kanıtlanmıştır.

İlk aşamada dersini vereceğimiz enstrümanlar: Gitar, piano, bağlama, bateri, perküsyon, klarinet, keman, kanun ve ud.

Enstrüman derslerinin haricinde bireysel vokal dersleri ve değişik yaş grupları için koro çalışmaları da hazırlanmaktadır. Daha fazla bilgi ve başvuru için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

Piano_1463x693

Bireysel Özel Ders

En yaygın ve en çok tercih edilen “geleneksel” ders formudur. Öğretmen, sizin yada çocuğunuzun müzikal yeteneğine göre kişisel bir eğitim programı belirleyebilir ve bu programı kat edilen gelişmeye göre adapte edebilir. Özel isteklere de çok daha rahat bir şekilde cevap verilebilir.

Gitar_v2

Grup Dersleri

Belirli enstrümanlar için 3 ila 10 kişi arasında gruplar halinde ders almak da mümkün. Grup dersleri, öğrencilerin müziğe adım atmalarında daha kolay bir alternatif olmakla beraber, takım çalışmasını teşvik ederek öğrencilerin derslerden daha çok zevk almasini saglar. Ayrıca birçok aile için kisisel derslerin yanında maliyeti daha uygun bir çözüm sunmaktadır.

Grup içerisinde öğrencilere verilebilecek bireysel destek sınırlı  olacağından, grupların benzer yetenek seviyesinde ve yakın yaş grubundaki katılımcılardan oluşturulmasına özen gösterilmektedir.

Grup enstrüman derslerinin yanında, değişik müzik tarzlarında ve yaş gruplarında koro çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Yetişkinler İçin Ders

Müzik, sadece çocukların ve gençlerin değil, her yaştan yetişkinlerin de ilgilendiği ve zevk aldığı bir sanat dalı. İş hayatında yada gündelik yaşantısının yanında rahatlatıcı ve eğlenceli bir hobi arayanlar veya aile içinde çocuklarıyla, dostlarıyla hoş vakit geçirmek isteyenler için en güzel aktivitelerden biri. Derslerin içeriği ve zamanı sizin istekleriniz doğrultusunda, size özel  hazırlanmaktadır.

Bireysel derslerimizin yanı sıra yetişkinler için değişik müzik tarzlarında koro çalışmalarına katılmanız da mümkün.

Ücretlendirme

Öğrenci Sayısı Süre (Dakika) Ücret  (Aylık)*
1 30 60 €
1 45 85 €
1 60 110 €
3-4 45 45 €
5-7 45 35 €
8-10 60 35 €

* Ücretler 1 kişi için geçerlidir. Dersler haftada bir kere belirlenen süre zarfında gerçekleşmektedir. Belirlenen günün, ayın 5. haftasına denk gelmesi halinde de ders yapılacaktır. Anlaşmanın iptali 3 ay öncesinden bildirilmelidir. Resmi tatil günlerinde, okul tatilleri süresince ve elde olmayan sebeplerle yapılamayan dersler ileri bir tarihte telafi edilecektir. Telafinin mümkün olmadığı durumlarda kısmi para iadesi yapılacaktır.

Folklorik & Modern Dans Kursları

Çocukların ve gençlerin fiziksel koordinasyon ve zihinsel gelişmelerinde önemli katkı sağlayacak eğlenceli, kültürel ve sosyal bir aktivite olarak yöresel ve modern dans kurslarımızı öneriyoruz. Kurslarımızda çocukların ve gençlerin seveceği müzik tarzlarında, yaş grubunun el verdiği hareket kabiliyetlerine uygun bireysel programlar hazırladığımız gibi toplu modern ve folklorik dans gruplarımız da kurulacaktır.

Sosyal, sportif ve eğlenceli bir hobi arayan yetişkinler için de değişik müzik tarzlarında kurslarımız açılacaktır.

Fiyatlandırmayla ilgili bilgilere yakında sitemizden veya bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.